1. Czym są świece sojowe? 

Jest to alternatywa dla świec produkowanych z innych, szkodliwych dla zdrowia surowców, np. z parafiny. Świece sojowe powstają z ekologicznego wosku sojowego. Powstaje on z oleju sojowego, który uzyskuje się z nasion soi, które są wyciskane. Następnie olej ten poddaje się procesowi utwardzania. Olej sojowy jest nieszkodliwy dla człowieka, zwierząt i środowiska. Ponadto, jest produktem biodegradowalnym.  

2. Jak palić moją świecę sojową?

Odsyłam Państwa do specjalnie stworzonej Instrukcji palenia świec sojowych (link) dostępnej na stronie. Do każdego zamówienia, dołączamy również taką instrukcję w formie papierowej. 

3. Z czego powstają świece Aromativo? 

Bazą świec jest 100% roślinny wosk sojowy. Przyjazny środowisku, w pełni biodegradowalny. Nie zawiera szkodliwych pestycydów, herbicydów ani innych toksyn. Nie dodajemy do nich parafiny ani żadnych barwników. 
Knot świecy Aromativo wykonany jest z niebielonej bawełny o standardzie 100 OEKO-TEX.  
Olejki zapachowe, które dodajemy do świec to naturalne olejki eteryczne. Mają one wszechstronne zastosowanie: działają uspakajająco, przeciwbólowo, są pomocne przy przeziębieniu, ale przede wszystkim przepięknie pachną! 
Szkło, w którym zalewane są świece jest w 100% bezołowiowe. 

4. Czy sklep wystawia fakturę? 

Oczywiście, jest taka możliwość. Trzeba jednak zaznaczyć ten fakt w trakcie zamówienia.

5. Czy sklep może spakować moje zamówienie na prezent? 

Przewidzieliśmy, że nasze piękne świece często będą prezentem i przygotowaliśmy się na taką ewentualność. W trakcie składania zamówienia udostępniamy klientom możliwość zaznaczenia, aby spakować zamówienie na prezent. Koszt takiej usługi to 5 zł. Dokument sprzedaży wysyłany jest wówczas tylko mailowo 😉 

6. Czy mogę dokonać personalizacji etykiety świec? 

Staramy się jak najbardziej wychodzić naprzeciw potrzebom naszych klientów, dlatego istnieje możliwość personalizacji etykiety (specjalna dedykacja, śmieszny napis etc.). Jednak zastrzegamy sobie prawo do wydłużenia czasu realizacji zamówienia. 

7. Jak szybko otrzymam indywidualnie dopasowaną ofertę? 

Istnieje możliwość wysłania zapytania o indywidualną ofertę przez naszą stronę internetową www.aromativo.pl. Czas oczekiwania na ww. ofertę wynosi max. 3 dni robocze. Czas ten zazwyczaj jest jednak dużo krótszy.